• icon1. Nilüfer Sk. No:5, 16369 DOSAB/Bursa
  • iconedu@ertev.org

Ermetal Teknolojik Eğitimler Vakfı

icon

Bize Ulaşın

+90 224 280 20 00

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Ermetal Şirketler Grubu bünyesinde; 4. Sanayi Devrimi, yerli üretim ve girişimcilik ekosistemlerine yönelik eğitim ve alt yapı desteği sunmak amacıyla hayata geçirilen Ermetal Teknolojik Eğitimler Vakfı (ERTEV), 40 yıllık tecrübenin üretici gücünden beslenen bir eğitim teknolojileri platformudur.
About

ERTEV, dijital dönüşüm ve otomasyon süreçlerine bağlı olarak ortaya çıkan yeni teknolojilerin verimli bir şekilde kullanılması için bireylerin mesleki ve teknik becerilerini geliştirir. İş gücü piyasasında gözlemlenen beceri uyumsuzluğunu STEAM yaklaşımı ve Maker bakış açısıyla azaltmayı amaçlar.


Vakfımızın yürüttüğü etkinlik ve projelerin büyük bir çoğunluğu vakıf binamızda bulunan eğitim alanlarında ve kuluçka merkezimizde gerçekleşmektedir. Ayrıca aynı imkanlar mobil eğitim aracı olan Maker Karavan ile özel olarak hazırlanan projelerde kullanılmaktadır.
ERTEV, 40 yıllık grup şirketinde biriktirdiği bilgi ve tecrübeyi başta kamu otoriteleri olmak üzere, alanında kendini ispatlamış Sivil Toplum Kuruluşları ve sosyal girişimler, kurum ve kuruluşlar ile kurduğu işbirlikleri ile projelendirmektedir. ERTEV yaklaşım olarak yürütmekte olduğu tüm projelerde konuyla ilgili önde gelen kuruluşlar ile ortaklaşaçalışma yapma anlayışını benimsemiştir.

NEDEN?

Ertev ve Eğitim

ERTEV, dijital dönüşüm ve otomasyon süreçlerine bağlı olarak ortaya çıkan yeni teknolojilerin verimli bir şekilde kullanılması için her yaştan bireyin mesleki ve teknik becerilerini geliştirmektedir.

NASIL?

Çalışıyoruz

Değişen dünyanın değişen becerilerine uyumlu bireyler yetiştirme vizyonu ile çalışmalarını sürdüren vakfımız, 7’den 70’e herkes için eğitim odaklı projeler gerçekleştirmektedir.

NE ZAMAN?

Başladık

4. Sanayi Devrimi, yerli üretim ve girişimcilik ekosistemlerine yönelik eğitim ve kapasite geliştirmek amacıyla Sayın Fahrettin GÜLENER tarafından 2018 yılında hayata geçirilen ERTEV, Ermetal Şirketler Grubu'nun 47 yıllık tecrübesinin üretici gücünden beslenen bir teknolojik eğitim platformudur.

6000+

Üzerinde kişiye mesleki eğitim verdik

120+

Kişiye aktif eğitim veriyoruz

0+

Kişiyi firmalarda istihdam sağladık

15+

Kurum ve MEB destekliyor